Telconet olarak İnsan Kaynakları politikamızı, iyi eğitim almış kalifiye personel alımını gerçekleştirmek, personel memnuniyetini sağlamak ve kariyer planlaması uygulamaları, eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek olarak özetliyoruz. 

Merit Grup kültürünün bir parçası olarak öğrenirken ekiplerimize de öğretmeyi amaç edinmiş ve planlamış bulunuyoruz. Eğitimlerimizi gerek bireysel gerekse gruplar halinde teorik ve pratik olarak gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaçlar doğrultusunda lisanslı eğitim merkezlerinden de destek almaktayız.

Özellikle teknik çalışanlarımızın kariyer gelişimlerine katkıda bulunabilmek adına pratik çalışmalarını öncelikle laboratuvar ortamında gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktayız.

İş Başvurusu

Açık Pozİsyonlar

Elektrik-Elektronik Mühendisi

Eskişehir ilinde ikamet eden, en az 2 yıl GSM/GSM-R sistemleri veya Telekomünikasyon sistemleri benzer projelerde bakım, montaj, devreye alma ve benzeri işlerde çalışmış, yurtiçi seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen takım arkadaşı arıyoruz. Başvuru için lütfen cv'nizi info@telconet.com.tr adresine gönderiniz.

Bakım Teknikeri

Üniversitelerin Elektrik Sistemleri, Elektronik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Raylı Sistem Teknolojileri, Güvenlik Sistemleri gibi bölümlerinden mezun olmuş, En az 1 yıl zayıf akım veya network projelerinde bakım, montaj, devreye alma ve benzeri işlerde çalışmış, vardiyalı çalışabilen ve İstanbul'da ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. Başvuru için lütfen cv'nizi info@telconet.com.tr adresine gönderiniz.